12 ноября 2009

Хе, про марлевые повязочки я как в воду смотрел

Сьогодні у центрі Донецька двоє невідомих у марлевих пов`язках пограбували відділення двох банків - «Правекс-банку» і банку «Фінанси і кредит».

Згідно з повідомленням, сьогодні о 10.07 до чергової частини Київського райвідділу міліції Донецька надійшло повідомлення про напад на відділення банку «Фінанси і кредит», розташоване на вулиці Університетській.

За словами начальника Київського райвідділу міліції Сергія КЕЛЛЕРА, двоє невідомих у марлевих медичних масках увійшли до приміщення банку і, зробивши два постріли в повітря, примусили всіх лягти на підлогу, забрали гроші і втікли.

Сьогодні ж о 10.30 надійшло повідомлення про аналогічний напад на відділення «Правекс-банку», розташованого на проспекті Панфілова. Зловмисники також були у медичних масках (за прикметами схожі на підозрюваних у пограбуванні банку «Фінанси і кредит»). Грабіжники також зробили два постріли у повітря, забрали гроші і втікли на автомобілі зеленого кольору.

Комментариев нет:

Архив блога

What to do?

Problem:
you have site designed in a dark theme, saying dark background, white font.
By default google toolbar autocomplete cracks html for inputs or selects containg "email" "name" "address" and other buzzwords and changes background to yellow. As a result when visitor fills form, he enters text as white on yellow and can not easy validate his input
What to do?

Таги

Followers

item http://www.voronenko.com/2009/11/blog-post_5153.html