23 ноября 2009

Радовское антикоррупционное

Источник : http://www.epravda.com.ua/publications/4b0a4899ee5e9/

 Згідно з новим антикорупційним законом, що набере чинності 1 січня 2010 року, підприємців-сумісників може чекати покарання за хабарництво

 Під гарячу руку

Виявилося, що депутати підклали свиню не стільки чиновникам, скільки фізичним особам-підприємцям. У законі, зокрема, прописано, що ті не мають права працювати на іншій роботі.

Також підприємцям заборонили входити до наглядових рад підприємств чи організацій, крім управління державними частками акцій, та ревізійних комісій. Щоправда, далі є уточнення - "якщо інше не передбачене законом".

Виходить, якщо інші закони, приміром, "Про підприємницьку діяльність", це дозволяють, то поєднувати додатковий бізнес чи роботу в установі таки можна?

Через цю колізію під антикорупційну статтю підпадають сотні тисяч людей, які працюють на основній роботі і мають додатковий невеличкий легальний бізнес - торгове місце на ринку, автосервіс, перукарню чи пункт з ремонту взуття.

Так само багато українців є приватними підприємцями і, водночас, засновниками господарських товариств у вигляді АТ та ТОВ. Тепер і вони, всупереч Господарському та Цивільному кодексам, можуть вважатися порушниками закону.

Комментариев нет:

Архив блога

What to do?

Problem:
you have site designed in a dark theme, saying dark background, white font.
By default google toolbar autocomplete cracks html for inputs or selects containg "email" "name" "address" and other buzzwords and changes background to yellow. As a result when visitor fills form, he enters text as white on yellow and can not easy validate his input
What to do?

Таги

Followers

item http://www.voronenko.com/2009/11/blog-post_23.html