26 апреля 2009

Из серии "знали ли вы что" =)

Служба безпеки України ще у січні-лютому 2009 року відслідковувала розповсюдження комп’ютерного вірусу, який, за даними компанії Finjan, призвів до створення найбільшого у світі ботнету з 1,9 мільйона інфікованих комп’ютерів.

Про це заявив заступник начальника управління СБУ із захисту інформаційних ресурсів Георгій Карпов у коментарі для "Дзеркала тижня".

"Служба безпеки відслідковувала ситуацію ще у січні-лютому 2009 року. Ми знали, що розповсюджується специфічний вірус і взяли ситуацію під контроль", - розповів Карпов.

"Нам вдалося знайти джерело ураження - у першу чергу, постраждали саме комп’ютерні системи державних органів. Це виявилось наслідком несанкціонованого використання інфікованих флешок співробітниками державних структур", - повідомив співробітник СБУ.

Карпов зазначив, що СБУ вдалося локалізувати інфекцію в українських державних установах, проте багато приватних мереж залишилося інфікованими, що й призвело до глобального розповсюдження вірусу.

Комментариев нет:

Архив блога

What to do?

Problem:
you have site designed in a dark theme, saying dark background, white font.
By default google toolbar autocomplete cracks html for inputs or selects containg "email" "name" "address" and other buzzwords and changes background to yellow. As a result when visitor fills form, he enters text as white on yellow and can not easy validate his input
What to do?

Таги

Followers

item http://www.voronenko.com/2009/04/blog-post_26.html