24 октября 2008

хе хе

Июнь 2008 - одна из немногих трезвых статей, на фоне "доллар должен стоить три гривны и ниже".


Отже, якщо я - голова Національного банку в країні, де населення історично має багато доларів, я повинен це враховувати. Ламати через коліно мільйони людей неприпустимо. Дві тези Стельмаха: „так отримуйте зарплату в гривнях" і „так зберігайте гроші в гривнях" - є знущанням над українцями.

Вчиняти ревальвацію, які б не були макроекономічні показники, з боку Стельмаха було непорядно. Йому добре відомо, що макроекономіка - це та ж сама рулетка. Можна отримати скільки завгодно зворотних доказів про те, що гривню саме зараз треба девальвувати. Що якраз тепер долар має коштувати всі 6 грн.

Тобто рішення рухати курс невиправдане. Це особисте бажання людини на ім'я Володимир Семенович Стельмах, в якої є „блакитна мрія" - щоб гривня зміцнювалась. Між іншим, він публічно в цьому зізнався.

Саме тому немає ніяких професійних претензій до голови НБУ. Він захищений макроекономічною аналітикою звідусіль. Також можна зрозуміти Стельмаха як людину. Йому дійсно не хочеться втручатися у двобій між Ющенком та Тимошенко.

Але, впевнений, українці мають дуже вагомі претензії до Стельмаха, як людини. Бо саме він, лише за власним бажанням, двічі за три роки "знищив" гроші в мільйонах кишень - у кожного з нас, наших батьків, друзів, знайомих і просто співвітчизників. Ці гроші зароблялися зовсім не легко. Тому можна вважати, що Стельмаху бракує банального розуміння, як насправді живе населення країни. Бо одна річ - мати роздруки з цифрами, а зовсім інша - бачити все своїми очима.

Шкода лише, що через таку сліпоту, як відомо, в Україні з посад не звільняють.

Комментариев нет:

Архив блога

What to do?

Problem:
you have site designed in a dark theme, saying dark background, white font.
By default google toolbar autocomplete cracks html for inputs or selects containg "email" "name" "address" and other buzzwords and changes background to yellow. As a result when visitor fills form, he enters text as white on yellow and can not easy validate his input
What to do?

Таги

Followers

item http://www.voronenko.com/2008/10/blog-post_8743.html