24 октября 2008

хех

Олексій Данилов Мер м. Луганська, Губернатор Луганської області, Народний депутат України V скликання:В продовження вчорашньої теми, стосовно відсутності кризи в українскій економіці та банківській системі, хотів би спрогнозувати курс гривні до долару на найближчі 2 місяці на рівні 10-12 гривень за долар. І пояснення цьому просте. Гривню тримає 3 складові.

Перше – це українська металургія, яка, як звісно, зупиняється або повністю, або частково. Друге – надходження решти нашої економіки, яка працює на експорт, яка також зазнає зменшення, що найменше на рівні 30-40%. І третя складова – це наші асторбайтери, яких криза торкнеться також. Вже сьогодні чути про зупинку та скорочення на тих чи інших підприємствах Європи де вони працюють. Ось такі невеселі роздуми.

P.S. В 1998 році всі волали, що гривня буде триматися на рівні 2 гривні за 1 долар, після знецінення до 5, всі промовчали чому так сталося. Тому сьогодні 10-12 це сувора правда нашого сьогодення.


Комментариев нет:

Архив блога

What to do?

Problem:
you have site designed in a dark theme, saying dark background, white font.
By default google toolbar autocomplete cracks html for inputs or selects containg "email" "name" "address" and other buzzwords and changes background to yellow. As a result when visitor fills form, he enters text as white on yellow and can not easy validate his input
What to do?

Таги

Followers

item http://www.voronenko.com/2008/10/blog-post_1422.html