23 августа 2008

Ну нарешті :)

На www.lviv.ua наконец то закрыли тупой sql injection на (скажем политически корректно - на определенных страницах, без конкретики)
.
Точнее специфично закрыли - скорее всего превратили в blind sql injection - ибо пишет "помилка доступу в БД", но параметры на соответствие типу данных все еще не проверяются, и проходят насквозь через бизнес логику страниц.

UPD. Таки да, классический blind sql injection.

См:

22 серпня у Львові відбулася презентація промоційного сайту www.lviv.ua. "Портал створений для того, аби місто збільшило свій потенціал туристів", - повідомила під час прес-конференції начальник відділу промоції ЛМР Ксеня Курилишин. Вартість проекту - 18600 грн.
www.lviv.ua - це новий сайт, який розрахований як для мешканців, так і для туристів міста. На порталі можна знайти корисну інформацію про соціальне і культурне життя міста, новини, перелік точок доступу до Інтернету за допомогою Wi-Fi. На сайті, над яким працювала молода команда, мешканці міста зможуть знайти інформацію як про дозвілля і відпочинок, так і про комунальні справи, медицину, соціальний захист. А туристи - повну довідкову інформацію міста: історія Львова, місця відпочинку і розваг, перелік готелів у місті, на околицях та хостелів, екскурсії по Львову і за його межами.

http://www.zaxid.net/newsua/2008/8/22/150517/

Комментариев нет:

Архив блога

What to do?

Problem:
you have site designed in a dark theme, saying dark background, white font.
By default google toolbar autocomplete cracks html for inputs or selects containg "email" "name" "address" and other buzzwords and changes background to yellow. As a result when visitor fills form, he enters text as white on yellow and can not easy validate his input
What to do?

Таги

Followers

item http://www.voronenko.com/2008/08/blog-post_23.html