04 января 2010

Новогодние чудеса, или знаете ли вы что

В українських обмінниках долар дещо здорожчав, та це викликано виключно святами, - пояснив власкорові ЗІКу в Києві член Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, член Наглядової ради «Національного екзит-полу ’2010», кандидат економічних наук Віктор Лисицький.

Експерт пояснив, що «долар зміцнився тільки тому, що свята. Кількість гривні на руках у людей майже не змінюється, а як змінюється, то на дуже малий відсоток, протягом останніх кількох місяців. Якщо хтось думає, що в Україні посипалися гривневі мішки і всі кинулися купувати долари, то це не так». Більше того, прості українці під час свят більше продають валюту, аби купити подарунки та влаштувати святкування, аніж купують її.

Ага, конечно - кривая спроса и предложения. При увеличении предложения в Украине спрос тоже растет

Фінансисти прогнозують укріплення курсу національної валюти, котре почнеться одразу після виборів за умови належної політики НБУ. Рівень 7,60 грн за долар та нижче будуть досягнуті одразу після виборів, - вважають банкіри.В НБУ вважають, що українці вплинуть на курс гривні, коли почнуть обмінювати заощадження. За оцінками Нацбанку, близько 50 мільярдів доларів українці тримають вдома.

Про це інформує ТСН.

А це вдвічі більше, аніж усі валютні резерви самого НБУ.

Експерти запевняють, що якщо не буде нових потрясінь на зовнішніх ринках, у другому півріччі ми таки побачимо долар по 7 грн, а далі, можливо, і дешевше.Інвестори повернуться в Україну навесні, після виборів, коли має стабілізуватися політична ситуація.

т.е. у каждого среднего жителя по 1 килобаксу включая младенца. (Хотя на самом деле у более ограниченного числа, и значительно больше чем по тыс.)

А вот в январе 2008-го те же эксперты обещали 4.85+-5% в 2009м и обещали что ресурсов нацбанка хватит...

Комментариев нет:

Архив блога

What to do?

Problem:
you have site designed in a dark theme, saying dark background, white font.
By default google toolbar autocomplete cracks html for inputs or selects containg "email" "name" "address" and other buzzwords and changes background to yellow. As a result when visitor fills form, he enters text as white on yellow and can not easy validate his input
What to do?

Таги

Followers

item http://www.voronenko.com/2010/01/blog-post.html