05 ноября 2008

Спортивное

Дисциплінарний комітет Української ліги карате розслідує інцидент, що трапився в ході одного з фінальних двобоїв кубка України з карате, що відбувся у Львові 18-19 жовтня.
Як розповів президент Ліги Олександр Негатуров, під час двобою одеського спортсмена Ігоря Негатурова й львів'янина Станіслава Гаруна в залі спалахнула бійка, якій намагалися додати національне забарвлення.

За словами каратиста, бійку спровокував львівський спортсмен, що програвав одеситові з рахунком 0:7. Розуміючи, що програє, він почав використовувати неспортивні прийоми: застосував заборонений удар в область голови. Негатуров відповів Гаруну сильним ударом.

І в цей момент всі спортсмени львівського спортивного клубу, а також їхні батьки й знайомі (усього, за словами очевидців, близько 100 осіб) з вигуками "Бий москалів" кинулися на трьох одеських каратистів і почали їх бити.

"Три наших спортсмени, побачивши, що Гаруна порушує правила, схопилися на ноги, підбігли до краю татамі й почали обурюватися, що ж це таке відбувається, - розповів Негатуров. – Водночас, вся юрба накинулася на них, наших хлопців відразу знесли, один пробував відбиватися стільцем, інших повалили. Організатори, судді й ми, одесити, кинулися їх відбивати, вірніше просто виривати своїх з рук оскаженілого натовпу ".

Хулігани, б'ючи одеситів, лаялися й підбурювали один одного. "Вигукували, що ми ще не знаємо, що таке УПА! До чого це було сказано, я так і не зрозумів. Але, на щастя, усе обійшлося без серйозних наслідків. Ігор Негатуров і Станіслав Гаруна були дискваліфіковані за бійку", - сказав Негатуров.

Побоюючись нових конфліктів, одеські спортсмени не брали участі у двох останніх двобоях. У результаті львівська команда одержала на дві золоті медалі більше й стала власником Кубку України.

Президент Ліги додав, що провокації з боку львів'ян мали місце й під час жіночих двобоїв. Проте, одеситки виграли Кубок.

Як розповів Негатуров, найближчим часом дисциплінарний комітет Ліги карате винесе рішення по інциденті. "У світі карате схожі ситуації - велика рідкість", - сказав Негатуров.источник

Комментариев нет:

Архив блога

What to do?

Problem:
you have site designed in a dark theme, saying dark background, white font.
By default google toolbar autocomplete cracks html for inputs or selects containg "email" "name" "address" and other buzzwords and changes background to yellow. As a result when visitor fills form, he enters text as white on yellow and can not easy validate his input
What to do?

Таги

Followers

item http://www.voronenko.com/2008/11/blog-post_337.html