18 апреля 2007

Львовские гоп стопы

Трьох чоловіків затримали сьогодні вночі за спробу розбійного нападу на авіакаси на площі Григоренка, що за кілька десятків метрів від обласного управління міліції, передає ЦГЗ ГУ МВСУ у Львівській області.

За даними міліції, один із нападників перед закриттям, заховався в туалеті авіакас. Близько опівночі за допомогою мобільного телефону він видзвонив своїх співучасників та скоїли напад на вахтера.

Під час бійки, вони поранили вахтера в гомілку з пістолета системи «Наган». Вахтеру вдалося вибігти на вулицю і звернутися за допомогою до працівників ДАI, що несли чергування поблизу Головного управління МВС України у Львівській області. Ті викликали підкріплення і затримали трьох осіб.

Затримані – не суджені і непрацюючі чоловіки віком 31, 33 і 28 років. При затриманні в зловмисників вилучено револьвер системи "Наган" 1939 р.в. без номера (зброя направлена для дослідження), вилучено фомки, гроші в сумі 500 доларів США та інші речі.

Стан пораненого вахтера задовільний.http://www.portal.lviv.ua/news/2007/04/18/150033.html

Комментариев нет:

Архив блога

What to do?

Problem:
you have site designed in a dark theme, saying dark background, white font.
By default google toolbar autocomplete cracks html for inputs or selects containg "email" "name" "address" and other buzzwords and changes background to yellow. As a result when visitor fills form, he enters text as white on yellow and can not easy validate his input
What to do?

Таги

Followers

item http://www.voronenko.com/2007/04/blog-post_4323.html